GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SAYIN DR.GÖKÇE OK MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARETTE BULUNDU.   Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı sayın Dr. Gökçe OK , Müdürlüğümüze yeni atanan İl Müdürümüz sayın Akif DOKSAR 'ı makamında ziyaret etti , kendisine yeni görevinde başarılar ve iyi çalışmalar dileğin de bulundu.

     Ziyarette Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı sayın Dr. Gökçe Ok, İl Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl müdürümüz sayın Akif DOKSAR ise, kendilerini Nevşehir’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Genel Müdür Yardımcısı sayın Gökçe Ok’a teşekkür etti.

Yapılan bir süre sohbetin ardından Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökçe Ok müdürlüğümüz de ki birimleri gezerek birim personellerinden iş ve işlemler hakkın da bilgiler aldı.
Daha sonra Genel Müdür yardımcısı sayın Dr. Gökçe Ok kurumdaki ziyaretini tamamlayıp , Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesindeki Sempozyuma katılmak üzere kurum dan ayrıldı.
Sempozyumun sona ermesinden sonra sayın Genel Müdür Yardımcımız Dr. Gökçe OK Müdürlüğümüz tarafından Organize edilen yapancı Uyruklu şahısların yapmış olduğu El Sanatları Sergisine katıldı.Bir süre sergiyi gezen genel Müdür Yardımcısı Dr.Gökçe Ok Herkese Teşekkür edip Nevşehir den ayrıldı.

Kayıt: 6.6.2018
Güncelleme:26.6.2018
Paylaş


WS05