NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA LİSANSÜSTÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Nevşehir İlinde göç alanına ilişkin politika ve stratejileri uygulamakla görevli olan İl Müdürlüğümüzün kurumsal kapasitesi ve insan kaynağı potansiyelinin geliştirilmesine katkı sağlamak için protokol imzalandı.

          Nevşehir İlinde göç alanına ilişkin politika ve stratejileri uygulamakla görevli olan İl Müdürlüğümüzün kurumsal kapasitesinin ve insan kaynağı potansiyelinin geliştirilmesine katkı sağlamak , Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde yapılmakta olan akademik çalışmalarda Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğünde bulunan istatistiksel verilerden ve İl Müdürlüğü personelinin mesleki birikiminden faydalanılması için ve yine Nevşehir’de ikamet etmekte olan düzenli (ikamet izni sahibi) ve düzensiz (Geçici Koruma ve Uluslararası koruma kapsamındaki) göçmenlere yönelik çalışmalarda Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğünün desteğini sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
           İl Müdürlüğümüz ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi arasında imzalanan protokolü; Müdürlüğümüz adına İl Müdürümüz Sayın Ömer TAŞÇI, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi adına Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr.  Mazhar BAĞLI  imzaladı. Protokol imza töreninde Eğitim Fakültesi Dekanı ve  Rektör Danışmanı Sayın Doç. Dr. Abdulkadir UZUNÖZ, İl Müdürlüğümüz Yönetim ve Destek Hizmetleri Çalışma Grubu Başkanımız Sayın Cihan KURNUÇ ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü  Yrd. Doç. Dr. Sayın Vedat AKTEPE hazır bulundu.
Kayıt: 25.7.2017
Güncelleme:25.7.2017
Paylaş


WS05