ULUSLARARASI GÖÇMENLER GÜNÜ

Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU, Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Abdullah AYAZ, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökçe OK ve Daire başkanları ile diğer katılımcılar tarafından ziyaret edildi.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü etkinliğinde Nevşehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü olarak tanıtım standı açıldı.
Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU, Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Abdullah AYAZ, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökçe OK ve Daire başkanları ile diğer katılımcılar tarafından ziyaret edilen standımızda; İlimizde yaşayan göçmenler tarafından hazırlanan el sanatları ürünleri ve yöresel kıyafetleri sergilenirken, göçmenler tarafından oluşturulan müzik grubu tarafından müzik dinletisi sunuldu.
Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürümüz Sayın Ömer TAŞÇI ;  “Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğü olarak 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü münasebetiyle kurduğumuz standımıza katılımları ile bizleri onurlandıran İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ ya , Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ’e, Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Abdullah AYAZ’a ve diğer tüm protokolümüze ve ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi ve saygılarımı sunuyorum. Bu vesile ile İlimizde ve Ülkemizde yaşayan tüm göçmen kardeşlerimizin 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nü kutluyorum”  açıklamasında bulundu.
Kayıt: 21.12.2017
Güncelleme:21.12.2017
Paylaş


WS05